Data Scientist with NLP - null

Description : Data Scientist with NLP. Company : null. Location :

Data Scientist with NLP

IT

Praca zdalna

Cześć!

Chcesz się rozwijać u jednego z najlepszych pracodawców w Polsce? Zapraszamy Cię na pokład grupy Trans.eu – europejskiego lidera innowacyjnych rozwiązań IT dla biznesu

Nieustanny rozwój jest wpisany w nasze DNA. Jest on możliwy dzięki pasji i zaangażowaniu naszych ludzi – ponad 500 osób w 11 krajach Europy. Razem chcemy zmieniać branżę transportową na lepsze. I robić to po mistrzowsku.

Jeżeli chcesz się spełniać w zgodzie ze swoimi talentami, wdrażać odważne pomysły w życie i mieć przy tym mnóstwo frajdy, dołącz do nas!

Jakie zadania czekają Cię na tym stanowisku?

  • będziesz budował modele, klasyfikacyjne, regresyjne oraz segmentacyjne działające on-line oraz off-line
  • będziesz wykorzystywał różnego rodzaju modele uczenia maszynowego takie jak boostingowe, deep learningowe, rekomendacyjne
  • będziesz przygotowywał rozwiązania oparte o przetwarzanie języka naturalnego (nlp)
  • będziesz wykonywał analizy eksploracyjne na podstawie, których będziesz rekomendował obszarom biznesowym kierunki działania
  • będziesz przetwarzał duże zbiory danych w snowflake i aws
  • będziesz przekładał wymagania biznesowe na rozwiązania data science
  • będziesz monitorował oraz optymalizował już istniejących rozwiązania data science
  • będziesz dzielił się wiedzą ekspercką z współpracownikami w zespole data science
  • będziesz samodzielnie prowadził projekty analityczne i wdrażał rozwiązania produkcyjnie

Jakie stawiamy przed Tobą wymagania:

  • posiadasz co najmniej 2-letnie doświadczenie w zakresie budowy i uprodukcyjniania modeli uczenia maszynowego
  • masz ekspercką wiedzę z zakresu działania algorytmów i metod uczenia maszynowego (np. catboost, xgboost, lightgbm, scikit-learn, keras, tensorflow, pytorch)
  • posiadasz doświadczenie w zakresie budowy i uprodukcyjniania modeli opartych o przetwarzanie języka naturalnego (NLP)
  • umiesz programować w języku Python, a przy tym wiesz także jak używać narzędzia typu Git;
  • znasz relacyjne i nierelacyjne bazy danych oraz język zapytań SQL;
  • potrafisz przetwarzać duże wolumeny danych;
  • posiadasz doświadczenie w zakresie rozwiązań chmurowych, a w szczególności AWS i Snowflake;
  • potrafisz w sposób przejrzysty komunikować się z obszarami biznesowymi
  • jesteś osobą samodzielną i decyzyjną, potrafisz sam rozwiązywać problemy i podejmować ważne decyzje dotyczące podejścia do analizy danych, wyboru narzędzi i technik, a także interpretacji wyników

Chcemy, abyś robił/-a to, co sprawia Ci najwięcej satysfakcji, dlatego na pewno ucieszysz się dodatkowo z:

  • pysznych śniadań, soków, herbaty, kawy (z mlekiem – od sojowego po klasyczne 2%) – kiedy tylko jesteś w biurze,
  • prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport,
  • możliwości skorzystania z masaży odciążających kręgosłup,
  • budżetu szkoleniowego
  • dofinansowanie do doposażenia stanowiska pracy w domu (oczywiście sprzęt zapewniamy na start, ale gdybyś chciał/-a jakąś ekstra “magiczną” klawiaturę – dajemy taką opcję),
  • możliwość skorzystania z programu Mental Health,
  • eventów integrujących zespół,
  • Workation Barcelona – mamy swoje biuro w Barcelonie i możliwość pracy stamtąd
  • voucherów podarunkowych i bonów świątecznych,
  • ośrodka wczasowego nad jeziorem do dyspozycji pracowników,
  • możliwości dołączenia do różnych sekcji sportowych w firmie

Oferujemy możliwość pracy zdalnej, jednak będzie nam bardzo miło jak raz na jakiś czas wpadniesz do naszego biura we Wrocławiu!

Nie boimy się latać i mierzyć wysoko!

Wejdź na nasz pokład i wprowadź nas na jeszcze wyższy level pracując w firmie IT z niezależnym kapitałem.

Daj się poznać – koniecznie aplikuj